PL SE NO FR DE EN

Dlaczego My?

Na początek warto zadać sobie pytanie czy szukasz profesjonalisty z dużym doświadczeniem, który wykona produkt rzetelnie i fachowo z montażem, czy też… jedynym kryterium będzie najniższa cena, tym samym najtańsza oferta na rynku?
Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na pierwsze pytanie - TO JESTEŚ POD WŁAŚCIWYM ADRESEM! Trafiłeś na wiarygodną firmę i pasjonatów swojej pracy.
Wciąż zastanawiasz się dlaczego warto z nami nawiązać współpracę w zakresie wykonania i montażu schodów drewnianych, blatów kuchennych, blatów łazienkowych czy parapetów drewnianych, a może zadajesz sobie pytanie typu, co nas wyróżnia spośród innych firm na rynku?
Słusznie, masz do tego prawo. To w końcu Ty wybierasz, oczekujesz i wydajesz ciężko zarobione pieniądze, aby Twój dom był piękny i funkcjonalny na lata.

Poniżej przedstawiamy kilka atutów naszych usług stolarskich, które być może pomogą podjąć Ci słuszną i jakże trudną decyzję.

Doświadczenie i wiedza techniczna

Od 1994 roku jesteśmy związani z branżą stolarską. Od początku działamy nieprzerwanie na terenie całego kraju, a od  2010 roku stale współpracujemy z zagranicznymi firmami jak Castorama, Obi, Byggern, Maxboo, Coop, MegaFlis, Jula, Sphinks jak i mniejszymi pośrednikami. Zdobyte doświadczenie i systematyczne szkolenia przekładają się na bardzo dobrą znajomość produktów i sposobów ich montażu.
Stolarnia Stalowa Wola zatrudnia wyszkolonych doradców pracujących w branży wiele lat, którzy zaproponują rozwiązania najbardziej pasujące do Twojej sytuacji oraz szczegółowo je omówią.


Od początku kładziemy szczególny nacisk na jakość oferowanych produktów i prac montażowych, stosując nowoczesne rozwiązania. U nas jakość to nie tylko slogan reklamowy, co potwierdzają setki zadowolonych klientów oraz liczne pozytywne opinie.
Do najlepszej jakości produktów i usług dokładamy to „coś“, co sprawia, że zaufało nam wielu Klientów. Rozumiemy, że dla wielu rodzin zakup schodów, blatów kuchennych jest inwestycją na całe życie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby była to inwestycja trafiona, a wybrane rozwiązania najlepsze z możliwych.
Nie "wciśniemy" Ci produktu czy montażu, który budzi nasze wątpliwości- przedstawimy alternatywne rozwiązania.
Nie zawsze to, co najdroższe będzie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Jednocześnie szukanie "na siłę" najtańszego rozwiązania, częstokroć powoduje, że w konsekwencji staje się ono najdroższe w myśl przysłowia: „Nie kupuje tanich rzeczy, bo są dla mnie za drogie“ (źle dobrane produkty po krótkim czasie użytkowania trzeba będzie wymienić na nowe lub często serwisować, narażając się na dodatkowe i zupełnie niepotrzebne koszty).

Kompletna oferta

Współpracujemy z kilkoma wiodącymi producentami, dlatego w ramach naszych usług stolarskich możemy zaoferować pełną gamę produktów wysokiej jakości w rozsądnej cenie. W naszej ofercie są drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, blaty kuchenne, blaty łazienkowe, parapety, umywalki drewniane. Zajmujemy się produkcją, nie pośrednictwem. Zleć producentowi i nie płać dodatkowych kosztów.
Przedstaw nam swoje oczekiwania, a my dobierzemy produkt i usługi do Twoich potrzeb bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu.
Szukasz czegoś standardowego, zależy Ci na minimalizacji kosztów? Znajdziemy ofertę dla Ciebie. Jeśli jakaś konstrukcja będzie "problematyczna" wskażemy zagrożenia i zaproponujemy inne rozwiązania.
Jesteś zwolennikiem nowoczesnych rozwiązań, dodatkowych funkcji, lepszych parametrów? Z przyjemnością spełnimy Twoje oczekiwania, gdyż uwielbiamy wyzwania.
Nie dziw się, że przed przystąpieniem do wyceny zadajemy tyle pytań - Twoje odpowiedzi pomogą nam lepiej poznać Twoje oczekiwania i preferencje!

Wiarygodność

Stolarnia Stalowa Wola wykonuje usługi stolarskie z dbałością o każdy detal i co ważne terminowo. Priorytetem naszego działania jest to, abyś był pewny, że zlecenie czy też zamówienie zostanie zrealizowane profesjonalnie i zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Profesjonalny pomiar

To klucz do właściwego doboru produktów z drewna. Kiedy już zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług stolarskich, wykonamy rzetelny pomiar. Pomiar to nie tylko ściągnięcie wymiarów czy ustalenie wyglądu, ale również ustalenie szczegółów montażowych, by po fakcie nie dodawać do kosztorysu nieprzewidzianych wcześniej kwot za tzw. ”utrudnienia montażowe”, powszechnie stosowane w branży. Dla nas pomiar jest już jednym z etapów montażu.

Promocje

Bez nich zakup nawet najlepszego towaru czy usługi nie daje takiej satysfakcji. Doskonale to rozumiemy, dlatego na bieżąco dodajemy bony zakupowe, promocje i rabaty. Udzielamy również rabatów dodatkowych na montaż i dla klientów korzystających kompleksowo z naszych usług stolarskich.